...

Bodrum transfer avantajları nelerdir?

Bodrum transfer avantajları nelerdir?

Vip Transfer hizmetinin avantajları nelerdir?

Vip Transfer hizmeti satın alan misafirin kendi istediği bir yerden gene kendi belirlediği bir başka yere sadece ona hizmet veren özel araçlarla transferini ifade etmektedir. Bizde blog yazımızda sizlere bu özel transfer hizmetinin avantajlarından bahsetmek istiyoruz. VIP kelimesi İngilizce (VeryImportantPerson) kelimelerinin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşturulmuş bir kısaltmadır. Çok Özel Biri olarak Türkçe diline çevrilebilir. Özel olarak verilen hizmetlerin tanımlanması için kullanılmaktadır. Bu hizmeti kullandığınızda sizi transfer edecek araç size ve ailenize özeldir. Aracı başkaları ile paylaşmazsınız.7 gün 24 saat boyunca günün her saati transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Transferin hangi saatte yapılacağı bir sorun olmayacaktır.

Ülkemizde ve dünyada bu tarz özel transfer hizmeti alabileceğiniz pek çok hizmet sağlayıcı firma bulunmaktadır. Genel olarak havalimanı, liman ya da otogarların içinden istenilen yere tercih edilen bir hizmet gibi görünse de Vip Transfer Hizmeti aslında transfer ihtiyacı duyulan her alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Mesela bir düğün için ya da şehre dışarıdan gelen özel bir misafirinizin transferi içinde çok rahatlıkla bu özel Bodrum transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olması halinde tüm gün aracı kiralamanızda mümkün olabilmektedir.

Vip Transfer hizmeti; özel olarak son teknoloji ile dizayn edilmiş konforlu ve lüks konusunda uzman ve eğitimli sürücüsü olan araçlarla gerçekleştirilmektedir. Ayrıcalıklı bir transfer şekli olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bunca ayrıcalıklı ve lüks olmasına karşın pek çok bakımdan oldukça ekonomik bir ulaşım seçeneğidir.

Neden  Bodrum Vip Transfer hizmeti almayı tercih etmeliyiz?

Peki, bu hizmetin bize sağladığı avantajlar nelerdir?

Öncelikle bu hizmeti aldığınızda transferi yapacak aracı size uygun olduğuna karar vererek siz seçersiniz. Rezervasyonunuzu çevrimiçi olarak yapacağınız için yanlış anlaşılmaların önüne geçmiş olursunuz. Saat ya da adres gibi konularda oluşabilecek sorunları yaşamamış olursunuz.

Özel olarak seçilen kalite ve konforlu araçlarda uzman kaptanlar eşliğinde seyahat etmenin ayrıcalığını yaşarsınız. Her misafir öncesinde araçların sağlıklı olarak temizlendiğini bilmek gönül rahatlığı ile bu araçlarda seyahat etmenizi sağlayacaktır. Özellikle tüm araçların klima ile araç içini iklimlendirdiğini düşünür isek araçların klima temizliğinin önemi ortaya çıkmaktadır.

Vip Transfer hizmeti taksi gibi diğer ulaşım seçeneklerine göre daha ekonomiktir. Gidilecek olan mesafe belli olduğu için ödeyeceğiniz ücreti daha önceden bilirsiniz. Online rezervasyon sırasında ücret bilgisini öğrenmeniz sizin için bir avantaj sağlayacaktır. Yolculuk sonucunda bir ödeyeceğiniz ücretle ilgili bir sorun ile karşılaşmamış olursunuz.

Seyahatiniz için yanınıza almayı düşündüğünüz çanta ve valizleriniz için araçlarda daha fazla ve uygun yer bulunmaktadır. Böylece bagaja sığmayacağı için yanınıza almaktan vazgeçeceğiniz bir eşyanız olmayacaktır. Kişi sayısı belli olduğu için ona uygun bir araç seçmeniz hem birden fazla araca ihtiyaç duyma zorunluluğunuzu ortadan kaldıracak hem de daha fazla kişi ile de olsa daha ekonomik bir alternatif bulmuş olacaksınız.

Rezervasyon esnasında belirtiğiniz zamandan önce tam donanımlı aracınız gelip sizi istediğiniz noktada bekleyecektir. Böylece sizde hiç zaman kaybetmeden yolculuğunuza başlayabileceksiniz. Ayrıca yorucu bir yolculuğun sonrası transfer için araç aramak zorunda kalmayacaksınız.Firmaya ait karşılama tabelalar ile ilgili personel sizi alacağı noktada hazır bulunacağı için aracı bulamama gibi bir sorunda yaşamayacaksınız. Uçağınızın rötar yapması halinde ise görevli personelde uçağınızın geliş bilgileri olacağı için uygulama üzerinden uçakların kalkış ve iniş saatleri takip edilir. Bu da olası bir gecikme sırasında sizin mağdur olmanızın önüne geçen bir tedbir olarak uygulanmaktadır.

Bodrum Vip Transfer konusunda uzman bir firmayı tercih etmenizde bu aşamada oldukça önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Vip Transfer gerçekleştiren kaptanların tecrübeli ve eğitimli olmaları ayrıca kullandıkları araçların periyodik bakımlarının zamanında yapılması size yolculuğunuzun daha rahat ve sıkıntısız geçmesini sağlayacaktır. Hizmeti alacağınız firmanın TÜRSAB üyesi olması ve Turizm Bakanlığının ilgili kurumları tarafından denetleniyor olmasına dikkat etmelisiniz. İlgili firmanın Türsab Tatil Meleği üyelik numarası üzerinden firma ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bodrum Ekonomik Vip Transfer Hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz: