...

Bodrum’un meşhur eğlence mekânları ne zaman açılıyor?

Bodrum’un meşhur eğlence mekânları ne zaman açılıyor?

Bodrum Barları Acılıyor

Bodrum'da eğlence mekânları çok çeşitli alternatifler sunmaktadır.  Bazı eğlence yerlerinde DJ performansı bazı eğlence yerlerinde ise canlı müzik alternatifi bulunmaktadır. Eğlence yerleri arasında gece kulüpleri, barlar, diskolar ve akustik müzik yapan daha soft içeceklerin oldu kafeler yer almakta. Eğer siz de Bodrum tatiliniz için alternatif eğlenceli seçenekler arıyorsanız özellikle Bodrum gecelerinin keyif dolu yaşandığı popüler barlar ve gece kulüplerini tercih edebilirsiniz. Yeni normal kurallarına uyarak 1 Temmuz'dan sonra açılacak olan bu mekânlarda Gümbet Barlar sokağı başta olmak üzere tüm hızıyla yaz  sezonuna girme hazırlıkları devam ettiriyor. En iyi  Eğlence dolu geceler sizleri bekliyor olacak olup, önlemlerimizi alarak kendinizi riske etmeden sizde Bodrum'un bitmek bilmeyen eğlencesine gönül rahatlığıyla dâhil olabilirsiniz. Eşsiz güzellikteki doğası ve kültürel tarihi değerleri ile Bodrum Yarımadası her zaman tatilcilerin gözdesi bir konumundadır. Özellikle Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tatil amacıyla bölgeye gelen pek çok turist masmavi suların ve muhteşem koyların tadını çıkarmaktadır.  Sabah saatlerinde başlayan ve gün batımına kadar süren tekne turları ile Egenin mavisinin içinde kaybolacaksınız. Bodrum her yıl yerli ve yabancı turistler açısından ziyaret rekorları kırmaktadır. Elbette Bodrum sadece deniz, kum ve güneş alternatifi olan tatili destinasyonlarından biri değildir.Tatilde eğlence denince akla gelen en önemli bölgelerin başında eğlence sektörü olarakda gelmektedir. 


Bodrum Barlar Sokağı 

Dünyaca ünlü diskoları,Bodrum Barlar Sokağı ve pek çok eğlence mekânı ile Bodrum tatilde eğlenceler yanlarında en çok tercih ettiği yerlerdendir. Bodrum birbirinden ünlü sanatçıların her yaz düzenlediği konserler, kumsalda yapılan konsept partiler ve eğlencenin sabaha kadar sürdüğü organizasyonlarla adından sık sık söz ettirmektedir. Bu sınırsız eğlencenin bir parçası olabilmek için sizde şimdi Bodrum için bir tatil planı yapabilirsiniz.Ama elbette bu süreçte dünya genelinde gelişen koranavirüsün tehlikeli etkisiyle beraber ülkemizde de bir dizi önlemler alınmıştı. Bu önlemler kapsamında barlar ve eğlence yerleri pek çok başka iş kolunun olduğu gibi ikinci bir emre kadar kapatılmıştı. Ancak alınan tedbirler doğrultusunda vaka sayılarındaki azalma ile birlikte normalleşme adımları içerisinde kapalı olan bu bar ve eğlence yerleri 1 Temmuz itibariyle yeniden açılacaklar. Bu süreçte barlar ve eğlence yerlerinin alması gereken bazı tedbirler bulunmaktadır.1 Temmuz sonrası eğlence mekânlarının yeniden açılması ile yavaş yavaş başlayan Bodrum'daki tatil hareketlerine daha da bir ivme kazanacaktır. Özellikle tatili sadece dinlenme olarak görmeyen onun yanında eğlencede isteyen turistler için mekânların açılması tatil için Bodrum'un tercih edilmesine katkı sağlayacaktır.Pandemi süreci boyunca evlerinde kalarak pek çok insan için Bodrum'un gece hayatı bir ilaç gibi gelecektir.  Önlemler doğrultusunda da mekânlar için pek çok yeni düzenleme gelse de bu yaz da yine birçok sanatçı Bodrum'daki eğlence mekânlarında sahne alacaktır.

Otel'den Bodrum Barlar Sokağına Transfer Hizmetleri

ransfer talepleriniz için bizimle web sitemizde bulunan online rezervasyon modül üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Bodrum’da transfer ile ilgili her türlü talebiniz için farklı seçeneklerle sizin hizmetinizdeyiz.Kaliteli hizmet anlayışını 7 gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerine sunmak isteyen Bodrum VIP transfer olarak Bodrum'da yer alan bu tarz eğlence mekânlarına transferiniz konusunda da sizlere yardımcı olabiliriz.Bodrum'da yer alan birbirinden keyifli bu eğlence mekânlarına transfer hizmeti alarak gitmeniz hem sizin için daha Bodrum olacak hem de eğlence sonrası konaklama yaptığınız otelinize dönmek için size bir kolaylık sağlayacaktır. Keyif dolu bir gecenin ardından mekânın kapısında sizin için hazır bekleyen transfer araçlarımız güvenli bir şekilde sizi istediğiniz yere götürecektir.
Bilindiği üzere bir süredir kapalı olan barlar ve eğlence mekânları açıldığında bakanlık tarafından yayınlanan genelgeler doğrultusunda mekânda bulunan masa ve sandalye düzenleri sosyal mesafe kurallarına göre yapılacaktır. Tesiste bulunan her masanın üzerinde müşterilerin kullanması için el dezenfektanı ve veya kolonya mutlaka bulunacaktır. Mekânlarda herhangi bir açık büfe uygulaması var ise misafirlerin bu açık büfeden yiyecek-içecek almaması sağlanacaktır. Otellerde olduğu gibi çay kahve makinaları ya da su sebilleri misafirlerin kullanımından kaldırılacaktır.  Bu tarz servisler mekânda çalışan servis elemanları tarafından yapılacaktır.Bu noktada Bodrum VIP transfer olarak Bodrum bölgesinde her türlü Bodrum transfer ihtiyacınızda sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.  Son model araçlarımız ile konforlu ve güvenli transfer hizmetimizden ekonomik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bodrum Transfer