...

Hakkımızda

Hakkımızda Filomuzda bulundurduğumuz Mercedes Vito araçlarımızla Cekirdek ailenizin veya 6 kişiye kadar grupların ulaşımını ve ihtiyaclarını sağlayarak kolay,güvenli ve yüksek kalite standartlarına sahip hizmet güvencesi sunuyoruz. Kişisel Ulaşım Asistanı Ekonomik Vip Bodrum Transfer şirketimiz iş modeli kanuni zorunlulukları ve vicdani sorumlulukları acısından benzersiz vergi usül ve esasları acısından da milli görevlerini yerine getiren bodrum yarımadasında önemli bir modeldir.Bodrum Vip Transfer olarak Bodrum Havalimanı transferlerimizi kişiye özel yapılmaktadır.

Araçta siz ve grubunuzun haricinde kimse olmaz.Gideceğiniz yer her neresi olursa olsun; Bodrum havalimanı,güvercinlik,torba ,turkbuku,gundagan,yalıkavak,gumusluk, akyarlar, turgutreıs, yahsı, kucukbuku, bıtez, ortakent, gumbet, bodrum merkez transfer firmamız, ıcmeler veya bodrum yarımadasındaki her noktaya aynı zamanda bodrum yarımadası dışında konaklama yapacağınız yere kadar bodrum vip transfer şirketleri olarak sizler en güzel bir şekilde  arac kaptanımız sizi  en konforlu ve güvenli şekilde ulaştıracaktır.

Firmamız 2005 yılında hizmete girip 2002 yılından bu yana hizmet veren Bodrum Villa Tur. Ticaret Ltd. Sti. ve Evoteli Seyahat Acentası Kuruluşudur.ekonomik Bodrum Transfer  Şirketi olarak yılların tecrübesiyle Bodrum Havalimanı Transfer hizmetlerimizi en ekonomik ve konforlu araclarımız ile en iyi şekilde gercekleştirmeyi kendimize misyon edinmiş olmamız bizi bu sektörde farklı kılmakla beraber başarılı bir şekilde büyümemizdedeenetkilisebeblerindendir. Yüksek standartlı hizmeti, uygun fiyat politikasıyla destekleyerek, müşteri memnuniyetini sağlama amacını taşımaktadır.Kaliteli hizmet, güleryüzlü yetkililer arıyorsanız doğru adrestesiniz..