...

Torba Transfer

Torba Transfer

Torba özel bodrum havalimanı transfer

Konfor ve  güvenin tek adresidir. Ekonomik fiyatlarımız ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Torba Vip Transfer şirketimizde lüks ve konforu iceren güvenli araçlarımızla  ile sizleri karşılayarak 45 dakika süren yolculuğun keyfini firmamız vip araclarımız ile yapmak bizlere mutluluk vericektir. Bodrum yarımadasında Torba transfer güvenin ve dostluğun paylaşıldığı tek adrestir Torba vip transfer şirketi olarak 10 yıldır siz değerli misafirlerimiz icin her yıl olduğu gibi araclarımızı yenileyip en konforlu şekilde rahat etmenizi sağlıyoruz. Torba vip transfer fiyatlarımız ile yolculuk deneyimi yaşamadıysanız eğer, şimdi tam sırası. bodrum yarımadasının en gözde beldesi olan torba koyuna transferinizi gercekleştirmenin keyfini cıkarmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bodrum Torba transfer

Yarımadanın merkeze en yakın koylarından biri Torba. Sadece 6 km uzaklıkta. Çamlar sahile kadar sokuluyor burada, birkaç yıl önceki yangın büyük zarar vermiş olsa da yeşilin hakimiyeti sürüyor. Bodrum Yarımadası’nın kuzey yönü daha çok nemli rüzgar aldığından daha yeşildir, güney yönü ise daha kurak olduğundan makiler ağırlıktadır. Sevimli bir yerleşim olan Torbaya , Torba transfer   şirketimizden rezervasyon yapıcağınız vip araclarımızla ulaşabilirsiniz. Torba, tarihten bugüne ulaşan tek kalıntı 4-5. yüzyıla tarihlenen bir manastırdır. Koy kapalı olduğu için, rüzgarın en sert estiği günlerde bile deniz dalgalanmıyor. Büyük bir tatil köyü, nitelikli ve küçük oteller, lokantalar sahil boyunca sıralanıyor. Feribot iskelesinin bitiminden başlayıp Yat limanında sonlanan sahil denize rahatlıkla girmeye olanak sağlıyor.

Bodrum Torba Havalimanı Transfer

Torba Havalimanı Transfer hizmetini almak icin siz değerli misafirlerimiz web sayfamızda bulunan hızlı rezervasyon bölümünden istediğiniz destinasyonları secerek size en uygun aracla ekonomik vip transfer keyfini cıkartabilirsiniz. Torba transfer  rezervasyonu yaptığınızda operasyon bölümüne düşecektir.daha sonrasında mevcut sizden istelinen bilgiler doğrultusunda havalimanı operasyon merkezimizde geleceğiniz tarih ve saat bilgisi doğrultusunda hareket edilerek sizleri bodrum havalimanı cıkış kapısında isminiz yazılı olan kağıt ile karşılanacak daha sonrasında Torba Vip Transfer  mercedes vito  araclarımızdan sizin icin özel tahsis edilen araca yönleneceksiniz. Torba transfer şimdiden size iyi tatiller diler mutlu ve huzur icinde bir tatil gecirmenizi dileriz bizden memnun kalma sebebiniz. Torba Transfer'de her keseye uygun fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın. 7/24 dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.Torba havalimanı transfer