...

Yalıkavak Transfer

Yalıkavak Transfer

Yalıkavak Transfer Yalıkavak özel bodrum havalimanı transfer konfor ve güvenin tek adresidir. ekonomik fiyatlarımız ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yalıkavak Vip Transfer şirketimizde lüks ve konforu iceren Vip Mercedes Vito araçlarımızla ile sizlere hizmet verip Bodrum Havalimanından karşılamak bize mutluluk vericektir. Yalıkavak transfer güvenin ve dostluğun paylaşıldığı tek adres. Bodrum ekonomik vip transfer ile ister yalıkavak istersenizde online rezervasyon'dan Tüm bölgelerimize seyehat imkanından yararlanabilirsiniz. Siz hala ekonomik transfer fiyatlarımız ile yolculuk deneyimi yaşamadıysanız eğer şimdi tam sırası. Bodrum yarımadasının en gözde beldesi olan Yalıkavak koyunu kısaca sizlere tanıtalım.

Yalıkavak Vip Transfer

Bodrum'a 18 km uzaklıkta olan Yalıkavak, yarımadanın kuzey doğusunda yer alır. Yalıkavak transfer Bodrum'dan Yalıkavak'a yapılan bir yolculukta sizi önce bir sıra yel değirmeni, daha sonra ise Yalıkavak sahilinin essiz manzarası karşılar. Başlangıçta bir süngerci köyü olan ve yarımadanın en ünlü süngercilerinin doğdugu yer olan Yalıkavak, günümüzde çok önemli bir turizm beldesine dönüşmüştür. Yalıkavak transfer Tepelerde ve sahilde yer alan yel değirmenleri, güzel koyları, kumsalları ve son yılarda acılan turizm tesisleri ile Yalıkavak, ön plana çıkar. Yapılan araştırmalardan, Yalıkavak'in tarihinin M.Ö. 2000 yıllarına kadar indiği ve buranın ilk sakinlerinin Lelegler olduğu anlaşılır. Yalıkavak transfer Yalıkavak çevresinde yer kaya mezarları, sur kalıntıları Yalıkavak’ın zengin tarihinin sessiz tanıklarıdır. Bunun yani sıra Yalıkavak’in Paşa, Tilkicik ve Agaçbasi koyları ve Küdür yarım adası çok ünlüdür. Kendine özgü eşsiz sahili, gürültüsüz atmosferi, birçok seçkin restoran ve oteli ile Yalıkavak, yerli ve yabancı birçok ziyaretçiyi çeker. Eskiden tepede yer alan Sandima köyünün limanı olan Yalıkavak, nüfusun buraya göç etmesi ile önem kazandı. 1923'de Yalıkavak ismini alan yerleşme, belirli bir nüfus yoğunluğunu aşınca Belediyeye dönüştü. Yalıkavak transfer

Yalıkavak Havalimanı Transfer

Yalıkavak Havalimanı Transfer hizmetini almak icin siz değerli misafirlerimiz web sayfamızda bulunan hızlı rezervasyon bölümünden istediğiniz destinasyonları secerek size en uygun aracla ekonomik vip transfer bodrum havalimanı keyfini cıkartabilirsiniz. Yalıkavak transfer rezervasyonu yaptığınızda operasyon bölümüne düşecektir.daha sonrasında mevcut sizden istelinen bilgiler doğrultusunda havalimanı operasyon merkezimizde geleceğiniz tarih ve saat bilgisi doğrultusunda hareket edilerek sizleri bodrum havalimanı cıkış kapısında isminiz yazılı olan kağıt ile karşılanacak daha sonrasında Yalıkavak vip transfer Mercedes vito araclarımızdan sizin icin özel tahsis edilen araca yönleneceksiniz. Yalıkavak transfer şimdiden size iyi tatiller diler mutlu ve huzur icinde bir tatil gecirmenizi dileriz bizden memnun kalma sebebiniz Yalıkavak Havalimanı Transfer Her keseye uygun fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.7/24 dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.